جدیدترین ترفندهای یاهو
 
ترفندهای زیبای یاهو مسنجرهای جدید
با سلام خدمت همه دوستان عزیزی که نظر نمی گذارند

دوستان در قسمت نظرات خواسته بودند که سری جدید ساخت آی دی را قرار بدم امروز مصادف با روز اول نوروز ۱۳۸۷ این مطلب را ساعت ۱:۳۰ صبح قرار دادم نظر ندید خیلی نامردیه.

سال نو مبارک

خوب خیلی ها هستن که تازه وارد دنیای اینترنت شده اند و دوست دارند که چت کنند اما برا چت کردن نیاز به چیزهایی هم داند مثل نرم افزار یاهو مسنجر و آی دی یاهو که نرم افزار یاهو مسنجر را شما می توانید از همین وبلاگ دانلود کنید و دقت کنید که همیشه از آخرین نسخه آن استفاده کنید.ولی نکته مهم تر داشتن آی دی یاهو است .در اين قسمت طرز درست کردن يک ID از طريق ياهو مسنجر را به شما آموزش مي دهيم.
پس برای اموزش روی ادامه مطلب کلیک کنید

سلام الآن ساعت دو و چهل دقیقه بامداد است و مصادف با ۱۲/۰۵/۱۳۸۸ . این مطلب پربیننده ترین مطلب من بوده . اینجا جا داره که از همه دوستانی که لطف کردن و نظر دادن تشکر کنم . راستی خوشحال میشم وقتی که آیدی می سازید برا من هم بذارید تا شما را اد کنم البته اگه دوستان افتخار بدن

وارد سایت یاهو شوید

سمت راست صفحه اصلی در قسمت بالا از بین این چند گزینه رویMail کلیک کنید  در قسمت سمت راست این متن به چشم می خورد

Don't have a Yahoo! ID

Signing up is easy.

Sign Up

روی Sign Up کلیک کنید .
جدول زیر ظاهر می شود:
1. Tell us about yourself...

2. Select an ID and password
@
yahoo.com
ID may consist of a-z, 0-9, underscores, and a single dot (.)
Capitalization matters. Use 6 to 32 characters, no spaces, and don't use your name or Yahoo! ID.

Password Strength

3. In case you forget your ID or password...
Use 4 characters or more — not case sensitive.

Just a couple more details...

Just a couple more details...

More info http://l.yimg.com/us.yimg.com/i/nt/ic/ut/alt1/hlp12_1.gif

This helps Yahoo! prevent automated registrations.

 

I have read and agree to the Yahoo! Terms of Service and Yahoo! Privacy Policy, and to receive important communications from Yahoo! electronically.

For your convenience, these documents will be emailed to your Yahoo! Mail account.

اسم و فامیل خود را وارد کنید سپس جنسیت خود را مشخص کنید بعد تاریخ تولد بعد هم کشور که پیشنهاد می کنم آمریکا را انتخاب کنید (ایران در این لیست وجود ندارد)  در قسمت  Postal Code عددی مثل ۱۲۳۴۵ را وارد کنید . در قسمت بعدی باید آی دی خود را انتخاب کنید (آی دی نباید تکراری باشد چون یاهو قبول نمی کند یعنی ممکن است شخصی دیگر قبلا آن را انتخاب کرده باشد و شما باید آی دی جدیدی انتخاب کنید) در قسمت بعد پسوورد مورد نظر خود را وارد کنید و در کادر بعدی مجددا آن را تایپ کنید . این قسمت از شما می خواهد که اگر احیانا شما پسوورد خود را فراموش کرده اید بعد از درخواست پسوورد آن را کجا برای شما بفرستد پس دقت کنید یک ایمیل مورد اطمینان و قابل اعتماد مثلا دوست نزدیک خود را وارد کنید در کادر بعدی یکی از سوالها را انتخاب و جواب دلخواهی مثل he به آن دهید در کادر بعد متن داخل کادر زیری آن را به دقت تایپ کنید (به کوچک و بزرگی حروف دقت کنید ) و در مرحله آخر در داخل مربع تیک بزنید . در مرحله آخر روی create my Accont کلیک کنید و اگر مراحل را درست انجام داده باشید وارد صفحه دیگری خواهید شد و روی CONTINU کلیک کنید و کار را به اتمام برسانید .

این همه نشستم تایپ کردم این مطلب نوشته خودمه و هیچ جا دیگه وجود نداره پس بی معرفتی اگه نظر ندی .  


نوشته شده در تاريخ پنجشنبه یکم فروردین ۱۳۸۷ توسط آرمین
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
قالب وبلاگ